ויזת סטודנט לאוסטרליה

אוסטרליה זכתה הודות לחופייה, לבתי הספר הידידותיים שלה ולאורח החיים האוסטרלי המעודד שהייה מחוץ לבית, בתואר המדינה הטובה ביותר בעולם לגידול ילדים, בסקר שערך הבנק הבינלאומי HSBC בקרב הורים זרים ששוהים בחו"ל לצרכי עבודה.

אוסטרליה מתגאה במוסדות הלימוד הטובים בעולם, באפשרותך לבחור באחד מסלולי הלימוד הבאים: לימודי אנגלית, לימודי מקצוע/תעודה, לימודים לתואר ראשון, שני או דוקטורט.

לימודים באוסטרליה הם דרך מצוינת לרכוש מקצוע, לשפר אנגלית או להשלים תואר אונברסיטאי עם אפשרות לעבוד ולהנות משהות ביבשת עם איכות החיים הטובה ביותר בעולם!

עם ויזת סטודנט לאוסטרליה אתה זכאי לאישור עבודה של 20 שעות בשבוע במהלך הלימודים וללא הגבלה בחופשות הסמסטר. בן/בת הזוג (גם אם אינכם נשואים) זכאי להצטרף אלייך בזמן לימודיך ולהנות מהזכות לעבוד 20 שעות שבועיות או ללא הגבלה בתארים מתקדמים. לקראת סיום הלימודים יתכן שתעמוד לרשותך הזדמנות להגיש בקשה לויזות נוספות ואף לזכות בתושבות קבע!

אם אתה מתכנן ללמוד באוסטרליה או שאתה כבר כאן ורוצה להישאר ולבנות כאן את עתידך פנה אלינו כבר היום ותקבל עצה מקצועית ומהירה בנוגע לאפשרויות המגוונות שמחכות לך!

בכדי להגיש בקשה להנפקת ויזת סטודנט לאוסטרליה עלייך לעמוד בין היתר בקריטריונים של בריאות תקינה, יכולת לממן את לימודיך ושהותך באוסטרליה והצגת אישור על הרשמה במוסד לימודי מוכר.

בכדי לבדוק האם אתה עומד בקריטריונים להגשת הויזה והאם זוהי הויזה המתאימה ביותר לנתוניך האישיים פנה אלינו עוד היום.