ישראלים באוסטרליה

ישראלים באוסטרליה יכולים לעשות המון המון כסף איתנו באמצעות העבודה בעמדות המכירה שלנו בקניונים במלבורן ובבריסבן ולגלות יחד איתנו את כל מה שיש ליבשת המדהימה הזו, ביתם של הקנגורו הקואלה והאוסטרלים אוהבי החיים והשלווה, כגן עדן של אנשי שיווק ומכירות עם עמדות מכירה מדהימות עתידניות בקניונים שיפתחו לכם את העיניים לגבי האפשרויות שלכם באוסטרליה.      

ישראלים באוסטרליה אוהבים תמיד לספר שכאשר הם חוזרים חזרה לאזור עבודה מדהים בבריסבן או מלבורן או סידני, זה תמיד מרגיש כמו לחזור לסוג של בית שני.

בדרך כלל שמדברים עם אחד מבוגרי הצוותים הותיקים שלנו מבינים מה גורם להם לחזור שוב ושוב, אמנם תנאים מדהים, מדינות חלומיות, וכסף בלתי נתפס הם סיבות מדהימות כשלעצמן, אבל אנחנו מאמינים שמה שגורם למנהלי המכירות הותיקים והמדהימים שלנו לחזור שוב ושוב זו תחושת המשפחתיות בחברה.

ככה זה כשאנחנו דואגים לכם למגורים הכי מפנקים באוסטרליה. זה מתחיל מהמיקום המדהים, שבדרך כלל נמצא בטבורי הערים, ככה שאפילו הרכב הצמוד שלכם לא ישמש אותכם כי תוכלו להגיע ברגל אל מגוון ההרפתקאות המדהים שערי אוסטרליה הענקיות מציעות למטייל הישראלי.

ישראלים באוסטרליה חיים בקהילה מדהימה של עובדים ועובדים לשעבר שלנו שחוזרים שוב ושוב בתפקידים שונים דרך החברה שלנו ולומדים להכיר קהילה שלמה של ישראלים שבחרו לבנות קריירה יחד איתנו ולעיתים, עוברים ממדינה למדינה בחו"ל תוך כדי שהם בונים איתנו קריירה בינלאומית מדהימה.

תחשבו על זה, לא חלמתם אף פעם לבנות לעצמכם קריירה בינלאומית אמיתית, כזו שאומרת גם שיש לכם אופק קידומי מדהים ללכת אליו, לנהל צוותים במקומות אקזוטיים בעולם, תוך כדי שאתם עובדים עם הציוד, האנשים, הגישה והנסיון המשמעותיים ביותר ומקבלים דחיפה אמיתית והזדמנות לבנות קריירה!

מהרגע הראשון שתצרו קשר עם נציג החברה שלנו תבינו עד כמה דרך העבודה שלנו ייחודית ושונה.

אנחנו מאוד מאמינים באנשים, ובמיוחד כאלה עם יכולות וכשרון. לכן אנחנו נותנים להם להתבטא כמה שיותר תוך כדי שהם מקבלים מאיתנו ליווי והדרכה מראשית הדרך ומקבלים יכולות ואפשרויות חדשות שלא היו להם קודם במקומות מהיפים בעולם.