לעבוד באוסטרליה

ניתן לעבוד באוסטרליה  ולשלב עבודה עם טיול מדהים וחד פעמי, שיכיר לכם את המרחבים הבלתי נתפסים של אוסטרליה, עם אפשרות לשלב טיול כזה כהתחלה לטיול במזרח הרחוק או לחלופין, כטיול יחד עם ניו זילנד המרתקת ולשלב בין הכיף שבטיולי עומק מדהימים באוסטרליה (לדוגמא טיול בין חוות באוסטרליה, או טיול במרחבים העצומים והמדהימים של ניו זילנד) לבין עבודה בתנאים שספק עם חברות אחרות יכולות להציע לכם באוסטרליה במלבורן ובבריסבן.

לעבוד באוסטרליה מתחילה להסתמן כבחירה המעניינת החדשה לעבודה בחו"ל של הישראלים השנה.
בעוד שבעבר היעדים המקובלים היו ארה"ב ובמיוחד לאס וגאס והחוף המזרחי, ולאחר מכן המרכז עבר למקומות כמו דרום אמריקה וארופה. בשנים האחרונות, יחד עם העלייה של הקמעונאות במזרח הרחוק והקרוב, אוסטרליה וניו זילנד נפתחו כיעדים אטרקטיביים במיוחד לישראלים שרוצים לעשות קריירה בסביבה בינלאומית.

לעבוד באוסטרליה כדרך חיים אומר שאתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו דואגים לכל הפרטים הקטנים שקשורים לקליטה שלכם באוסטרליה. מהרגע הראשון שתגיעו למדינה נלווה אותכם משדה התעופה ישר אל המגורים המדהימים שהכנו לכם.

שם תכירו באופן ראשוני את הצוות הבכיר שלנו, ואת מי שבעתיד יהיו מנהלי האזור שלכם ומנהלי הצוותים באזור שלכם.

בשלבים הראשונים, הדבר החשוב ביותר הוא מה שאנחנו מכנים "נחיתה רכה" כלומר, לאפשר לכם להתארגן כמה שיותר מהר במדינה, להכיר את כל הפרטים אודות המגורים, הרכב, הזכויות שמגיעות לכם כשהגעתם לאוסטרליה, הסטטוס החוקי שלכם, ובעיקר, איך מתחילים לעבוד.

אחרי ההתארגנות הראשונית, ראשי הצוותים כבר יתחילו לעבוד איתכם כדי לפתח את יכולות המכירה שלכם במהירות כדי שתתחילו לעשות כסף כמה שיותר מהר.

שלא תטעו, אתם יכולים להיות מנהלי צוותים בדיוק כמותם תוך זמן קצר ביותר, זה הכל תלוי בכם, במוטיבציה שלכם, וביכולת שלכם להראות לנו שאתם מעוניינים להתקדם בפעילות בחברה, ובמיוחד באוסטרליה.

עקב היותה של אוסטרליה יעד חדש ומדהים עבורנו, במיוחד עבורה אנחנו מחפשים בימים אלה את העתודה הניהולית של החברה שלנו להשתתף בתפקידי מפתח בפיתוח הקמעונאות באוסטרליה, בייצור משרות ייחודיות לישראלים ולבניית התשתית שלנו במקום חדש ומדהים שמאפשר לנו לתת לכם הזדמנויות אמיתיות לעבוד, ולעשות כסף באוסטרליה.