עבודה באוסטרליה לבעלי אזרחות אוסטרלית

עבודה באוסטרליה לבעלי אזרחות אוסטרלית מאפשרת לכם למצוא מקום חדש ודף חדש עם הזדמנות עסקית חד פעמית להרוויח המון כסף, יחד עם האוסטרלים, העם הכי רגוע ונחמד בעולם שמת על הישראלים ותמיד מת לשמוע על מוצרים שמגיעים מישראל ומים המלח.

עבודה באוסטרליה לבעלי אזרחות אוסטרלית הדרך שלכם לעשות כסף אמיתי בקריירה, מחפשים להשתלב איתנו בעתודה הניהולית בחברה? אנחנו מחפשים בעלי אזרחות אוסטרלית שמעוניינים לנהל באופן קבוע את אחד האזורים שלנו בבריסבן ובמלבורן.

כאשר אתם בעלי אזרחות אוסטרלית, באופן אוטומטי מבחינת מערכת ההשמה שלנו, אתם מועדפים מבחינתנו לכיוון לפיתוח לעבר העתודה הניהולית בחברה.

כאשר אנחנו אומרים עתודה ניהולית למה אנחנו מתכוונים?

כל שנה, חלק מיועצי המכירה שלנו, שעברו בדרך כלל לפחות חצי שנה של עבודה אינטנסיבית והוכיחו עצמם כבולטים בתחום השיווק והמכירה, מאותרים על ידינו למסלול ייחודי שפיתחנו להכשרת מנהליה העתידיים של החברה שלנו.

במסגרת זו אנחנו מכשירים, מפתחים ונותנים את כל ההכשרה, השכר והתנאים שיגרמו לכם לרצות לבנות איתנו קריירה מטורפת בשיווק ומכירות שתיקח אותכם מסביב לעולם ותזניק עבורכם קריירה בינלאומית חדשה.

אם אתם מחפשים כיוון לקריירה מרתקת, שתאפשר לכם לנצל את הדרכון האוסטרלי שלכם, תוך כדי עבודה ניהולית עם צוותים ישראלים, שחורכים את הקניונים של אוסטרליה בקסם ישראלי שרק אנחנו יודעים לתת, אז בואו לשלב את היבשת שאתם כל כך אוהבים והאזרחות שלכם, וקריירה שתיתן לכם תשוקה לקום בבוקר. 

האזרחות האוסטרלית מבחינתנו משמעותה היא שאתם יכולים להשאר לזמן בלתי מוגבל באוסטרליה, ומעוניינים לעבוד איתנו באופן קבוע כחלק ממנהלי החברה.

במסגרת עבודה כראש צוות ומנהל אזור תנהלו מספר יועצי מכירה בקניונים, תוך כדי שאתם מתנסים בפעילויות כמו פיתוח והקמת עמדה באזור חדש, חניכת יועצי מכירה חדשים, הכשרת מנהלי צוותים, ייעוץ מול קבוצות קניונים ופיתוח הזדמנויות קמעוניות.

עבודה באוסטרליה לבעלי אזרחות אוסטרלית מאפשרת לכם לעשות המון כסף מהדרכון האוסטרלי שלכם, מחפשים לחזור חזרה ליבשת עבור בנים ובנות של תושבי אוסטרליה לשעבר, בדרך שתפתיע אותכם בכמה שהיא רווחית ותאפשר לכם לשלב את הטוב שבשני העולמות!