עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אוסטרלי

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אוסטרלי היא דרך מדהימה ליצור קשרים במיוחד עבור מי שיש לו דרכון או אזרחות אוסטרלית, ולכן המסלול לשהיית קבע בבריסבן או מלבורן פתוח לגמרי לפניו. חשוב לנו להבהיר שבגלל שאוסטרליה מתפתחת בקצב כל כך מהיר מבחינת המכירות הקמעוניות בחברתנו, אנחנו מוצאים עצמינו מכשירים יותר ויותר מנהלי צוותים ומנהלי אזור, ועולם ההזדמנויות להתפתחות קריירה באמצעות החברה שלנו באוסטרליה, בסידני, מלבורן ובבריסבן פתוח לחלוטין!

חשוב להבין, בדרך כלל ישראלים שמגיעים לאוסטרליה נקלטים ועם הם מעוניינים להשאר לתקופה ארוכה צריכים לעבור יחד איתנו תהליך מורכב של בקשה לאשרת שהייה או ויזת עבודה.

אבל לכם, בעלי דרכון אוסטרלי אין שום בעיה כזו ולכן חברתנו מעוניינת לאתר אותכם באופן המיידי ביותר למסלול העתודה הניהולית בחברה שלנו.

מה זה אומר לעבוד באוסטרליה במכירות? טוב, אנחנו לא צריכים לספר לכם על אוסטרליה, אחרי הכל, אתם אוסטרלים או אוסטרלים לשעבר, אז האיזי ווי מוכרת לכם מעולה והאווירה המדהימה של איכות חיים ושלווה היא כנראה גם חלק מהחיים שלכם כבר היום.

בדיוק מהסיבה הזו אנחנו מחפשים אותכם! אנחנו מאמינים שהגישה של העם האוסטרליה למכירות, איכות חיים, מוצרי יוקרה עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אוסטרלי הם דברים שהולכים יד ביד ומשלבים אחד את השני! השנה נפתחת עוד אפשרות חדשה לבעלי משפחות המעוניים לחזור חזרה אל היבשת לשנתיים ויותר ומעוניינים להשתלב בחברה שלנו כמנהלי אזורים ומעלה! חשוב להבהיר, המדובר במסלול יוקרתי במיוחד והוא טעון ראיון קבלה אישי לתוכנית וסף מכירות מינימלי שיעיד עבורנו על היכולות הבסיסיות שלכם (ניתן בדר"כ להתקבל למסלול רק לאחר 3 חודשים מכירות, אנחנו פותחים את המסלול הזה עבורכם במיוחד אחרי חודש בלבד!).

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אוסטרלי היא דרך מדהימה לבנים של אוסטרלים לשעבר לנצל את הדרכון האוסטרלי שלהם! אם המשפחה שלכם עדיין באוסטרליה, ובמיוחד במלבורן ובבריסבן, אבל גם בסידני, אנחנו קוראים לכם לבוא ולבדוק את האפשרות שאנחנו מציעים לכם! סדורי מגורים ייחודים ושיתופי פעולה עם שותפים לעתיד של החברה שלנו ברכישת מגורים באוסטרליה ופיתוח משרדים משותפים לנו ולכם.