עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון גרמני

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון גרמני היא הזדמנות חד פעמית, שאנחנו מציעים עבור בעלי דרכון גרמני לדלג על מספר שלבים בהתקדמות בחברה אצלנו ולקבל ויזת עבודה מיידית לעבודה באוסטרליה, באחד מהאזורי המכירה המטורפים שאנחנו מתפעלים.

היום, לכל מי שיש דרכון גרמני שווה מאוד לבדוק איך הוא יכול להשתמש בו כדי לקבל זכויות עדיפות בהגירה לאוסטרליה ובכלל בקבלת ויזת עבודה או אשרת שהיה.

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון גרמני יכולה להיות הדרך שלכם להשתמש בדרכון האירופאי שלכם לצורך אבטחת תקופת עבודה רווחית במיוחד, יחד עם חברה בינלאומית מדהימה, עם אנשים מדהימים שעובדים בכל העולם, עושים כסף מטורף, חברים, קשרים, ובונים קריירה וחוסכים כל הדרך אל הבנק!

נשמע מדהים? עוד לא שמעתם כלום. מכיוון שיש לכם דרכון גרמני, בחברה שלנו החליטו להתייחס אליכם בצורה אחרת לחלוטין ולאפשר לכם לשקול את האפשרויות שלכם באוסטרליה.

עם זה בבריסבן המדהימה רוויית הבנייה יוצאת הדופן, הבילויים המטורפים, או בסידני, שכל מילה עליה באמת מיותרת, או במלבורן, סניף חדש שלנו שנפתח.

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון גרמני היא עוד דרך מעניינת עבורכם לנצל הזדמנות חד פעמית ולנהל את הסניף של במלבורן! אנחנו מחפשים בעל או בעל דרכון גרמני או אזרחות אירופאית עם נסיון עשיר במכירות בארץ או בעולם שמחפש אתגר וכסף שאין כמותם בכל אוסטרליה!

אנחנו מחפשים שועל מכירות אמיתי, או שועלת מכירות צריך לציין, שלאחר תהליך הכשרה מקיף בחברתנו, יחד עם המומחים שלנו, ולאחר לפחות מספר חודשים בהם הוכיח את יכולות המכירה שלו לנהל את הסניף החדש שלנו באזור מלבורן!

מה זה אומר לקבל תנאים אחרים רק בגלל שיש לכם דרכון גרמני או אזרחות ארופאית? זה אומר שאנחנו מזניקים אותכם ישירות אל תוכנית העתודה הניהולית שלנו ובונים לכם אופק קרייריסטי במכירות באוסטרליה או בכל נקודה על הגלובוס שתעניין אותכם!

נשמע לכם מעניין ומבטיח? חושבים שיש לכם את מה שצריך כדי ליצור את המכירות שכולם ידברו אליהם בשנת 2013 וב- 2014? רוצים לעשות כסף כמו שמעולם לא עשיתם עם חברים, איכות חיים ונסיון של חברה בינלאומית?

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם עם פרטים נוספים לגבי עבודה באוסטרליה עוד היום!