עבודה בחוות באוסטרליה

הנופים עוצרי הנשימה של אוסטרליה המוכרים לנו מהסרטים וסדרות הטלוויזיה המובילים תמיד נראו לנו בגדר חלום רחוק, משהו שאינו בהישג ידינו. בשנים האחרונות מגשימים ישראלים רבים את החלום כשהם פוגשים פנים אל פנים את הנופים, המקומות והתרבויות המרתקות ביותר בעולם במקומות היפים ביותר באוסטרליה, ועוד מרוויחים מזה הרבה מאוד כסף.

עבודה בחוות באוסטרליהחוות אוסטרליות
החוות האוסטרליות הינם מקורם של הנופים המדהימים. מרחבים אינסופיים, שדות, מדבריות, חיות ייחודיות ומזג אוויר מצוין הופכים את החוות האוסטרליות לאטרקציה של ממש. החוות עוסקות בגידולים חקלאיים שונים, גידול בקר, צאן ועופות ועוד. בחוות אלו מועסקים צעירים ישראלים רבים לתקופות קצרות או ארוכות בהתאם לצרכי העובדים והמעסיקים.

שכר ותנאי העסקה
העבודה בחוות באוסטרליה אומנם אינה פשוטה ומצריכה במאמץ פיסי לעיתים אך יחד עם זאת נחשבת לאחד מתחומי העבודה המשתלמים במיוחד. ראשית, מגורי העובדים הינם בחינם וממוקמים במתחם החווה המדהימה. השכר הינו גלובלי או יומי בהתאם למעסיקים ומגיע לכ- 5,500 דולר אוסטרלי בכל חודש בממוצע. בונוסים נוספים ניתנים מטעם המעסיקים בהתאם ליחסי העובד עם המעסיק, אופיו ותכונותיו של העובד וכן תפוקת עבודתו.

לשלם על הטיול לאחר הצבא
אוסטרליה הפכה לאחרונה לאחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים ישראליים לטיול של אחרי צבא אך יחד עם זאת גם לאחד היעדים היקרים ביותר לטיול . עבודה בחוות באוסטרליה מאפשרת לצעירים הישראלים לשלב עבודה עם טיול של אחרי צבא כאשר אחת למספר חודשים יעברו בין האזורים השונים לעבודה בחוות נוספות או להמשך טיול לאחר שחסכו דיי כסף. צעירים רבים בוחרים בעבודה בחוות האוסטרליות למימון המשך הטיול או לחילופין למימון הטיול כולו בהתאם ליכולתם הכלכליות ורצונם החופשי.

החוות האוסטרליות הפופולאריות נהנות מכוח עבודה טוב ואיכותי ואילו העובדים מצדם נהנים מעבודה חלומית במקומות והיעדים מהיפים ביותר בעולם לצד שכר גבוה ותנאי העסקה ומגורים מעולים. מירב העובדים הינם צעירים הנמצאים בעיצומו של טיול אחרי צבא אך יחד עם זאת גם צעירים רבים רואים בזאת הזדמנות כלכלית נהדרת לצאת מהשגרה ופשוט ליהנות ולהרוויח הרבה מאוד כסף!